Konditorin richtet Gebäck an

Cukrářské směsi

Eine Torte wird durch einen Spritzbeutel mit Sahne verziehrt

Váš partner pro radost

Rádi byste své zákazníky zaujali nějakou sladkostí? Jsme tu pro vás! Široká nabídka je založena nejen na našich odborných znalostech a znalostech mateřské společnosti IREKS, ale také nabízíme výrobky společností DREIDOPPEL a LUBECA, které se na tuto oblast vyloženě specializují.

Směsi pro cukrářské hmoty

Dezerty se hodí pro různé příležitosti - ať už jako malé pohoštění nebo jen tak pro radost. Nabízíme širokou řadu výrobků pro cukrárny, kavárny a hotely a tak vaši zákazníci mohou zažívat "sladké" okamžiky. V naší nabídce naleznete široké spektrum směsí pro výrobu třených, šlehaných a litých hmot, které tvoří základ většiny sladkých dobrot. Dále můžeme nabídnout i jiné speciální směsi pro výrobu jádrových rohlíčků, buflerů, kokosek a velmi populárních makronek. Rádi Vám poskytneme řadu receptur a tipy na lahodné výrobky.

Cukrářské náplně a krémy

Sortiment náplní a krémů se snažíme neustále rozšiřovat a doplňovat o aktuální trendy. Nabízíme nepřeberné množství produktů pro výrobu krémů různých chutí a barev. Naše směsi jsou velmi variabilní a vhodné k jejich kombinování.

Polevy, čokolády, dekorace

A samozřejmě v neposlední řadě nesmí chybět dekorace, polevy a čokolády, které dodají konečnému výrobku správný a potřebný „šmrnc“. I v tomto směru naše firma nabízí širokou škálu produktů k dekoraci výrobků.

Hledáte konkrétní výrobek nebo byste se rádi dozvěděli více o našem sortimentu?

Použijte náš vyhledávač produktů, napište zprávu nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.