In Erde gestreute Samen

Udržitelnost

Frau streut Malzkörner in eine Schale

Myslet dopředu. Žít budoucnost.

Na udržitelnost se díváme z hlediska ekologie, ekonomiky a sociální angažovanosti. Kromě toho vnímáme OSN Cíle udržitelného rozvoje jako vodítko pro naši společnost IREKS. Z těchto cílů jsme definovali ty nejdůležitější pro naši oblast činnosti.

Ochrana životního prostředí


V oblasti ekologie sázíme na náš propracovaný energetický management a nové cíle, které si pravidelně stanovujeme společně s našimi partnery. Uplatňujeme také technické know-how k dalšímu rozvoji naší výroby a to udržitelným způsobem.

Zodpovědnost od roku 1856


Od našeho založení vědomě investujeme do udržitelnosti naší společnosti. Jsme propojeni s regiony, kde máme dceřinné společnosti a v tomto ohledu je neustále podporujeme.

Nejlepší základ


Příroda je naším nejdůležitějším dodavatelem. Suroviny pečlivě vybíráme podle původu a kvality. Jako výrobce potravin bereme svou odpovědnost vážně a upřednostňujeme bezpečnost našich produktů s podporou našich IQ center IREKS po celém světě.

Společně silnější


Pro nás, jako významného zaměstnavatele a společnost poskytující odborné vzdělávání, je interní partnerství stejně důležité jako to externí. Naši zaměstnanci jsou garantem budoucnosti naší firmy. Proto investujeme do jejich vzdělání a dalšího rozvoje.

Žít a předávat udržitelnost


Udržitelností žijeme nejen v našem každodenním životě, ale i ve vlastních projektech. Sdílíme své znalosti a zkušenosti s našimi kolegy, zákazníky a obchodními partnery, a tímto způsobem chceme mít pozitivní vliv na náš obor.