Eine Angestellte klatscht mit ihrem Kollegen ab

Filozofie

Zwei Personen laufen durch das IREKS-Gebäude

Naše filozofie

Filozofie společnosti IREKS je postavena na třech pilířích, které současně reprezentují základ naší každodenní práce: kontinuita myšlenek a jednání, kompetence ve všech oblastech a vzájemná spolupráce.

Kontinuita

Již více než jedno a půl století provází IREKS bohatá historie s jednotnou vizí. Díky perspektivním investicím do technologií a rozvoje nových trhů, vděčí IREKS do velké míry za současné postavení.

Tradice a pokrok se odráží nejen na naší firmě, ale i zaměstnancích. Každý se snaží dělat dobré věci ještě lépe a vytvářet rozmanitost ve stále nových aspektech.

Každý, kdo myslí na budoucnost, si musí být vědom své odpovědnosti vůči přírodě. Protože pouze pokud budeme přírodu vnímat jako svého cenného partnera, budou s ní i další generaci moci žít v souladu.

Kompetence

Schopnost se stále rozvíjet - to je to, co rodinu IREKS neustále pohání kupředu po celém světě.

To se například projevuje pečlivým výběrem všech našich surovin, což začíná již při smluvním pěstování obilí, pokračuje vývojem atraktivních výrobků a nápaditých receptur. Vše je doprovázeno kreativními marketingovými nápady, stejně tak nejmodernějšími technologiemi ve výrobě a v našich laboratořích. Své schopnosti ukazujeme i prostřednictvím našich služeb - o své zákazníky se stará tým kvalifikovaných odborníků pro danou oblast.

Vše se navzájem prolíná a tak jsme schopni nabídnout našim zákazníkům takové služby, které od nás očekávají: 100 % IREKS znamená 100 % kvality a 100 % bezpečnosti pro spotřebitele. To vše považujeme za naši podnikatelskou zodpovědnost.

Partnerství

Všechny naše nápady a receptury by byly zbytečné, kdybyste neexistovali vy - naši zákazníci. Podle motta „Společně jsme silní“ se staráme o naše partnerství uvnitř i mimo společnost a tyto vztahy trvají i mnoho let, ba dokonce desetiletí.

Takto společně zvládáme výzvy a předáváme si zkušenosti a poznatky z generace na generaci. Každý jednotlivec ve společnosti významně přispívá k celku a tím zajišťuje, že skupina IREKS zůstane i v budoucnu silnou rodinnou společností.