Servis

Ein Bäcker und ein Außendienstmitarbeiter stehen in der Bäckerei und geben sich die Hand

Jsme tu pro vás!

IREKS je partner, který bude vždy na vaší straně. Nabízíme vám silné zázemí nadnárodní společnosti, řadu profesionálů z oblasti výzkumu, vývoje, obchodu, marketingu a technologický tým pekařských a cukrářských odborníků.

Servis přímo u vás

Bez ohledu na to, zda hledáte inspiraci, chcete realizovat svoje nápady, zavádíte nový produkt do výroby nebo otevíráte další pobočku, přijedeme za vámi a podpoříme vás svými zkušenostmi a znalostmi.

Náš technologický tým je vám plně k dispozici a je připraven vám pomoci.

Kontakty zde

Marketing šitý na míru

V dnešní době je velmi důležitá propagace výrobků. V tomto směru naše zákazníky podporujeme připravenými marketingovými koncepty a propagačními materiály, které navíc dokážeme přizpůsobit vašim individuálním požadavkům a představám.

Mezinárodní síť

Skupina IREKS má pobočky ve 24 zemích světa. Výměna informací s kolegy po celém světě je pro nás samozřejmostí, díky tomu můžeme nabídnout zákazníkům široké spektrum produktů a služeb.

Semináře a školení

Pro naše zákazníky pravidelně pořádáme odborné semináře, na kterých představujeme nové výrobky, přinášíme inspiraci a také informujeme o novinkách z oblasti legislativy. Účastníkům představujeme také marketingové materiály k jednotlivým produktům a nabízíme možnosti propagace. Vše dokážeme přizpůsobit představám konkrétního zákazníka. Naše semináře jsou svým obsahem připraveny nejen pro pekaře a cukráře, ale také pro výrobce zmrzlin. V případě zájmu je možné domluvit v sídle naší společnosti v Brně individuální seminář.

Využijte našich zkušeností, jsme vždy na vaší straně.