Z přírody to nejlepší
Novinky společnosti IREKS:
být celosvětově v obraze
Ireks
Cesky> NOVINKY> Společně to zvládneme!

Společně to zvládneme!

Vážení obchodní partneři,

chceme Vás pozdravit a poděkovat za to, jak v této nelehké době zvládáte vyrábět a dodávat občanům základní potraviny, chléb a pečivo. V médiích se stále děkuje hlavně pracovníkům v první linii, tzn. zdravotníkům, hasičům, záchranářům a policistům, a na pekaře a cukráře se zapomnělo. Chceme to trošku napravit a tleskáme Vám a děkujeme.

Ocitli jste se v situaci, na kterou jste nebyli, ani nemohli být, připraveni. Nařízení a opatření se měnila a mění každým dnem, chtělo to zachovat chladnou hlavu, pevné nervy a mít schopnost improvizace. Je úžasné, jak to zvládáte a jsme rádi, že pravidelnými dodávkami surovin k tomu můžeme trošku přispět i my.

Také jsme improvizovali a zavedli řadu bezpečnostních opatření proto, abychom zůstali pro Vás spolehlivým partnerem. Po hektických deseti dnech, kdy jsme nějakou dobu pracovali v omezeném režimu a zajištěny byly jen nejnutnější funkce, jsme se nyní vrátili do standardu a naše služby nabízíme opět v plném rozsahu. Kromě objednávání surovin se můžete kdykoli telefonicky nebo e-mailem obrátit s problémy na obchodní oddělení v Brně nebo přímo na naše technology, kteří jsou připraveni poradit. Po předchozí domluvě a za dodržení bezpečnostních opatření Vás mohou technologové i navštívit a pomoci na Vašich provozech.

Věříme, že to nejhorší máme za sebou, že se už situace celkově začne vracet do normálu a že se nám společně podaří tuto zkoušku zvládnout. Dokonce si myslíme, že z toho vyjdeme ještě silnější.

S pozdravem

Tým IREKS ENZYMA