Z přírody to nejlepší
Novinky společnosti IREKS:
být celosvětově v obraze
Ireks
Cesky> NOVINKY> Speciál 2019: Brot – Kunst – Raum

Special 2019: Brot – Kunst – Raum / Chléb a umění

V pekařském oboru znamená IREKS vášeň a zkušenosti. Toto propojení jsme chtěli ukázat také v kalendáři pro rok 2019. Tentokrát můžete obdivovat chléb ve zcela neobvyklém pojetí – umělecky dekorované bochníky.

 

Zajímavě zdobené chleby vždy vypovídaly o tvořivosti a dovednosti pekaře. IREKS na tuto tradici navazuje a přináší moderní nápady, díky kterým chléb zazáří v novém světle. Základ tvoří vysoce kvalitní produkty společnosti IREKS, které jsou ideální volbou pro výrobu těchto speciálních bochníků.

Kalendář s názvem „Brot – Kunst – Raum“ / „Chléb a umění“ ukazuje nejen jedinečnou krásu bochníků, ale také představuje chléb jako umělecké dílo z výstavních síní. Hra s prostorem dokresluje jednotlivá témata.

Název podtrhuje každý unikátně dekorovaný chléb a jeho hlavní motiv. Uchvátí vás například bochník ztracený v moři květin s názvem „ROZKVETLÝ“, nebo chléb ve tvaru hlavy býka umístěný v prostředí stodoly s titulem „ZDIVOČELÝ“.

Těšte se na dvanáct originálních motivů! A my vám přejeme, abyste si užili zábavu při realizaci těchto speciálních chlebů.