Z přírody to nejlepší
Novinky společnosti IREKS:
být celosvětově v obraze
Ireks
Cesky> NOVINKY> Dny otevřených dveří 2018

Dny otevřených dveří 2018 přilákaly téměř 600 zákazníků

Pořádat Dny otevřených dveří pro obchodní partnery je něco jako pozvat si poprvé domů známé na návštěvu. Přesto, že si nezvete nikoho cizího, jde o okamžik plný vzrušení a nervozity. Už na začátku je vám jasné, že bez přípravy se taková akce neobejde. A čím více lidí zvete, tím větší jízda vás čeká. To všechno k tomu ale patří, odhalujete totiž kousek sebe, necháváte někoho nahlédnout pod pokličku. Je to naprosto jedinečná situace.

My zveme naše zákazníky k sobě „domů" jednou za dva roky, vždy v únoru, letos vyšlo toto setkání na 27. a 28. února.

Jak a s čím pracujeme, co vyrábíme a co všechno umíme, to většina našich partnerů dobře ví. Náš obchodní tým každý zná a z pravidelných návštěv v provozu i naše technology. Nyní jsme měli příležitost uceleně představit novinky a ukázat to nejlepší, co dovedeme. Byla to skvělá příležitost setkat se na našem domácím hřišti a mluvit nad nejzajímavějšími produkty a nápady. Součástí jednotlivých prezentací byly ochutnávky pekařských a cukrářských výrobků včetně zmrzlin. Výrobky velmi zaujaly a chutnaly, podařilo se nám také inspirovat všechny příchozí a ukázat různé možnosti využití jednotlivých směsí a pečiva jako takového.

Mezi nosná témata patřily nejaktuálnější novinky tohoto roku: SLAD Premium, Aroma&Taste, CELOZRNKO Pekařská a Cukrářská směs, slané náplně: Slaný FIX a Slaný SNACK, Směs HERMÉS, MIX QUINOA, CHEESY KÄSEBÄLLCHEN a SPICY TOPPING. V novém provedení jsme připomněli dobře známé Gusto Grande!Směs ANTIQUE. Představeno bylo mnoho možností využití směsi COOKIE DREAM. Gelatop produkty byly nabídnuty k degustaci nejen ve zmrzlinách, ale také v cukrářských výrobcích. Své čestné místo mezi ochutnávkami dostaly výrobky oceněné Potravinářskou komorou v roce 2017: Bezlepkový ovesný chlébČiroková bageta. Bezlepkový sortiment měl samostatnou prezentaci, na níž byla připomenuta novinka roku 2017: bezlepkové směsi v 1 kg balení, které je určeno pro domácí pečení.

Zájem našich klientů nás velmi potěšil. Všem děkujeme, že pozvání přijali a i přes mrazivé počasí dorazili do Brna, přivítali jsme téměř šest set návštěvníků. Pro nás to byly dva dny plné informací, zajímavých diskuzí, příjemných a inspirativních setkání. Oba dny jsme společně zakončili skvěle obsazeným představením v Divadle Husa na provázku - v titulních rolích zazářili Miroslav a Martin Donutilovi.

Rádi bychom poděkovali našim partnerům, kteří nám s realizací této úspěšné akce pomohli a zároveň také zaměstnancům a technologům, kteří se podíleli na hladkém průběhu Dnů otevřených dveří.

Těšíme se na setkávání u vás na provoze, kde vám naši technologové předvedou všechny novinky představené na Dnech otevřených dveří, rovněž se s nimi můžete lépe seznámit na plánovaných seminářích. O jejich konání získáte bližší informace od našich technologů.

Dny otevřených dveří 2018 - fotagalerie