Z přírody to nejlepší
Jistotu může šířit pouze ten,
kdo si je jistý sám sebou
Ireks
Cesky> KVALITA> IREKS Hi - Tech výroba

Hi - Tech výroba zajišťuje spolehlivost výrobku a jeho hygienické parametry

IREKS vyrábí kvalitu. Tento princip firemní filosofie je striktně aplikován na výrobu všech pekařských surovin. Kompletní a plně automatický systém míchání šarží garantuje bezpečnostní standardy té nejvyšší úrovně.

Ve společnosti IREKS je takový systém míchání, ve kterém nejsou suroviny vedeny potrubím, ale jsou dávkovány přímo do šaržových kontejnerů. Do nich se automaticky přidávají jednotlivé suroviny podle receptury. Množství je regulováno pomocí přesných vestavěných vah. Tyto kontejnery pak díky elektronickému řízení putují do mísící stanice a následně vyprazdňují hotové výrobky, které jsou potom baleny.

Vše, co přichází do styku s výrobky, lze rozebrat na části a vyčistit. Tak je možné se vyhnout nechtěné křížené kontaminaci.

Díky integrované laboratoři je v každé fázi výroby kontrolována kvalita. Dále je celkový tok materiálu popsán čárovými kódy. Všechny úkony ovlivňující kvalitu jsou podepsány daným zaměstnancem použitím osobních čipových karet a elektronickým podpisem. Každá šarže je tak rychle a kompletně dohledatelná a lze zjistit původ jejích surovin v průběhu celého výrobního procesu.

Nové technologie dláždí cestu do budoucnosti - umožňují zvýšení efektivity ve všech směrech a současně splňují vysoké ekologické požadavky. Také nám pomáhají dodržovat slib, který dáváme každý den našim zákazníkům: také v budoucnu poskytovat spolehlivým způsobem bohatou škálu produktů v nejlepší možné kvalitě a za výhodných podmínek.