Z přírody to nejlepší
Služby pro vás
vyjadřují skutečné partnerství
Ireks
Cesky> SLUŽBY> IREKS všestranná podpora

Všestranná podpora: od nás pro vás

IREKS podporuje pekaře ve všech oblastech spojených s pečením. Experti z různých oborů jsou se svým know – how stále k dispozici. Od vývoje receptur s technologickými postupy, přes marketing a podporu prodeje až po potravinářskou legislativu, vždy stojí na vaší straně.

Vývoj receptur

Námi vyvinuté receptur vám poskytují čerstvé nápady pro atraktivní a výnosný sortiment - od celosvětově úspěšných výrobků přes zboží typické pro danou zemi až po speciality regionálního rázu. A každý den přidáváme něco nového!

Marketing

S profesionální koncepcí reklamy a reklamními kampaněmi, IREKS ochotně pomáhá úspěšnému prodeji pekařského zboží ve vašich pekařstvích. Spektrum možností sahá od klasických propagačních materiálů, jako jsou pásky na chleba, papírové tašky, štítky pro hotové zboží a tvorba multi - mediálních prezentací.

Veletrhy

Každý rok IREKS vystavuje na mnoha zahraničních veletrzích v různých regionech světa. Představuje zde své atraktivní koncepty a týmy odborníků diskutují s partnery nad různými tématy a nápady. Využijte příležitost, kterou veletrhy poskytují, a navštivte nás!

Odborná literatura

Kromě naší vlastní odborné literatury jako je například „IREKS - ABC" nebo „Bäckereitechnisches Handbuch" nabízíme zákazníkům reference ze všech oblastí týkajících se pečení.

Chcete se na něco zeptat? Potom prosím kontaktujte svého IREKS poradce nebo napište přímo nám!