Z přírody to nejlepší
Rozmanitost a potěšení
ve stále nových dimenzích
Ireks

Slané pekařské náplně

MELLA*PRIM - Čabajka

Pekařská náplň v suchém stavu. MELLA*PRIM - Čabajka je vhodná pro výrobu různých druhů pečiva, slaných koláčů a pizzy. Náplň lze použít samostatně nebo jako nosič v kombinaci se zeleninou, uzeninou, sýrem apod.
Dávkování: MELLA*PRIM - Čabajka 1000 g • Voda pitná 900 g

MELLA*PRIM - Brokolice

Pekařská náplň v suchém stavu. MELLA*PRIM - Brokolice je vhodná pro výrobu různých druhů pečiva, slaných koláčů a pizzy. Náplň lze použít samostatně nebo jako nosič v kombinaci se zeleninou, uzeninou, sýrem apod.
Dávkování: MELLA*PRIM - Brokolice 1000 g • Voda pitná 1000 g

MELLA*PRIM - Niva

Pekařská náplň v suchém stavu. MELLA*PRIM - Niva je vhodná pro výrobu různých druhů pečiva, slaných koláčů a pizzy. Náplň lze použít samostatně nebo jako nosič v kombinaci se zeleninou, uzeninou, sýrem apod.
Dávkování: MELLA*PRIM - Niva 1000 g • Voda pitná 900 g

MELLA*STAR - Špenátová

Hotová kompletní pekařská náplň v suchém stavu. Je určena k výrobě plundrových, listových a jiných druhů pečiva se špenátovou náplní. Je možné ji použít samostatně jako náplň nebo jako základ do slaných koláčů a pizzy.
Dávkování: MELLA*STAR - Špenátová 1000 g • Voda 900-950 g

MELLA*STAR - Základní

Hotová pekařská náplň v suchém stavu. Slouží jako základ pro výrobu pečiva se slanou náplní, do slaných koláčů a pizzy. Používá se i v kombinaci s jemně nakrájenou uzeninou, sýrem nebo se zeleninou.
Dávkování: MELLA*STAR - Základní 1000 g • Voda 750-800 g